2013 Dacia Sandero, Lodgy ve Dokker İstanbul Autoshow’da

2013 Dacia Sandero, Lodgy ve Dokker İstanbul Autoshow’da

1
PAYLAŞ

2013 Dacia Sandero, Lodgy ve Dokker İstanbul Autoshow’daDacia’nın yeniden doğuşunun simgesi Logan’ın lansmanından sekiz yıl sonra, marka İstanbul Autoshow’da yepyeni modellerinin ilk gösterimini gerçekleştiriyor.

Dacia’nın yeni modellerinde teknolojik ekipmanlar göz dolduruyor: Yeni radyo CD ve MEDIA NAV navigasyon ve multimedya sistemi dış dünya ile bağlantı kurmayı sağlıyor. Dacia’nın yeni binek modellerinde ilk donanım seviyesinden itibaren, standart olarak ön sürücü ve yolcu hava yastıkları ile aynı zamanda ESP bulunuyor. Ayrıca arka park sensörü mevcut donanımlar arasında yer alıyor.

Yeni Sandero Stepway’de Renault grubunun mekanik mükemmelliğinin yeni sembolü olan TCe 90 motor kullanılıyor. Dacia ürün yelpazesi, yepyeni modellerin eklenmesiyle genişliyor ve yenileniyor.

Dacia yepyeni modeli Lodgy ile MPV segmentine iddialı bir giriş yapıyor. 5 ve 7 koltuklu seçenekleri ile Lodgy, ikinci el MPV müşterisi ailelere yepyeni, çok yönlü ve uygun fiyatlı bir araca geçiş yapma imkanı sunuyor.

Dacia markasının diğer yeni modelleri: sınıfının en iyisi olan kullanışlı özellikleri sayesinde hem esnafların hem de ticaretle uğraşanların gözdesi haline gelecek Dacia Dokker. Lodgy, Dokker Combi & Dokker Van Türkiye’de Ocak 2013’te, Yeni Sandero ise Aralık 2012’de satışa sunuluyor olacak.

2013 Dacia Lodgy Fotoğraf Galerisi

2013 Dacia Logan, Sandero ve Sandero Stepway Fotoğraf Galerisi

2013 Dacia Dokker Fotoğraf Galerisi

Kimler Neler Demiş?

avatar

Sıralama:   En Yeniler | Eskiler | Beğenilenler
Deryabozkurt
Ziyaretçi
Deryabozkurt
5 yıl 12 gün önce

dacia lodgy i auto showda gördük aracı daha önce internetten eşim bulmuştu auto show a özellikle bu aracı görmeye gittik biz aracı beğendik özellikle bizim gibi geniş bagaja ihtiyacı olan kalabalık aileler için ideal gibi görünüyor fiyatıda gayet uygun tabi türkiyeye gelirken fuar fiyatlarını aşmaz ise çok uygun sabırsızlıkla şubat ayını bekliyoruz

wpDiscuz