Home Mercedes-Benz Yeni Mercedes-Benz GLC, Ekim ayında Türkiye’de satışa sunuluyor

Yeni Mercedes-Benz GLC, Ekim ayında Türkiye’de satışa sunuluyor

4419
1
Back

5. Yeni Mercedes-Benz GLC

2016-Mercedes-Benz-GLC-Serisi-1.jpg

Mercedes-Benz’in yepyeni SUV modeli GLC, çekici tasarımı, gelişmiş teknolojisi ve donanımı ile segmentinde öncü olmaya hazır.

2008 yılından bu yana tüm dünyada 650.000 adetten fazla satılan GLK modelinin yerini alan yeni GLC, Ekim ayında Türkiye’de satışa sunulacak.

Yeni Mercedes-Benz GLC, markanın GLE ve GLE Coupe’den sonra 2015 yılında tanıttığı üçüncü SUV modeli olma özelliğini de taşıyor.

Yuvarlak hatlı tasarımı ile bir önceki modelden farklılaşan yeni Mercedes-Benz GLC, duyusal çizgileri, tasarımı ve sportif yapısı sayesinde iddialı bir tasarım ile üst düzeyde sürüş konforunu bir arada sunuyor. Yeni Mercedes-Benz GLC’nin tasarım felsefesi, “duyusal saflık felsefesi” ve klasik off-road görüntüsünü biraraya getiren modern bir estetik anlayışını temel alıyor. Mercedes-Benz GLC’nin karakteristik ön yapısı, üç boyutlu radyatör ızgarası ve merkeze yerleştirilmiş Mercedes-Benz yıldızı, yeni ve başarılı tasarım hatlarını ortaya seriyor. LED yüksek performanslı farların özgüvenli bir görünüş kazandırdığı GLC, coupe modelleri andıran silueti ve geniş aks mesafesi ile şık bir profile sahip. Tamamen yeni şasi ve süspansiyona sahip olan GLC, bu sayede bir önceki modele kıyasla artırılan performansı ile dikkat çekiyor.

Modern ve şık bir tasarıma sahip iç mekan

Mercedes-Benz GLC’nin iç mekanındaki yeni tasarım tarzı ise dinamik sportiflik ile modern lüksü yeniden yorumluyor. Opsiyonel olarak sunulan geniş panoramik cam tavan, araç içini daha aydınlık ve ferah hale getiriyor. Ayrıca yolcular için oturma alanı ve bagaj kapasitesindeki artış da daha fazla kullanım alanı sağlıyor. Bagaj kapasitesi 80 ila 100 litre arası arttırılan yeni Mercedes-Benz GLC, tüm koltuklar kullanımdayken toplamda 580 litreye ulaşan taşıma hacmine sahip.

Back

1
Comments

avatar
newest oldest most voted
Gokberk
Guest
Gokberk

Haberleriniz çok güzel gerçekten elinize sağlık