Volkswagen Amarok Canyon Konsept Duyuruldu

Volkswagen Amarok Canyon Konsept Duyuruldu

0
SHARE

Volkswagen Amarok Canyon Konsept DuyurulduVolkswagen, bu yıl 82’nci kez düzenlenen Cenevre Otomobil Fuarı’nda yeni Amarok Canyon konsept çalışmasını objektiflerin karşısına geçirdi.

Kanocular için hazırlanan konseptte, iki yandan da 35 mm genişletilen çamurluklar, karartılmış stoplar, 18 inç çaplı siyah renkli jantlar, elektrikli olarak alçalan yan basamaklar ve turuncu gövde rengi gibi ek donanımlar sunan Amarok Canyon’un bagaj bölmesinde de iki adet kano ve aksesuarları için özel bölmeler bulunuyor. Bagaj bölümüne siyah renkli barlar, tavanında ise dört adet spot yer alıyor.

Öte yandan, kabinde çift renkli deri döşeme ve turuncu renkli konsol kaplamaları dikkat çekiyor. Ayrıca, orta konsolun üst kısmında yatay ve dikey açıları gösteren donanımlar yer alıyor.

Özel bir süspansiyon kiti ile 40mm yükseltilen sürüş yüksekliğine ek olarak Amarok Canyon’un ebatları büyütülen lastiklerle birlikte 85 mm’ye ulaşmış.

Kaputu altında ise çift turbo beslemeli 2.0 litre hacimli dizel motor toplam 180 beygir güç ve 400 Nm tork üretiyor. VW’nin 4MOTION teknolojisi ile güçlendirilen dört tekerlekten çekiş sistemi ve kilitli diferansiyel sistemi de standart donanım paketine etlenmiş. “Turkeycarblog”

Leave a Reply

avatar