2013 Dacia Dokker Gün Işığına Çıktı

2013 Dacia Dokker Gün Işığına Çıktı

4
SHARE

2013 Dacia Dokker Gün Işığına ÇıktıDacia, Dokker adındaki yeni hafif ticari ve MPV modellerini Casablanca Otomobil Fuarı’nda sergiliyor.

Dacia, 18-27 Mayıs tarihleri boyunca açık kalacak olan Auto Expo Casablanca’da, iki farklı gövde tipine sahip yeni modeli Dokker’i gün ışığına çıkarıyor.

MPV özellikleri gösteren 5 koltuklu Crew Van ve Dokker Van adında iki farklı karoser tipi bulunan otomobilin her iki versiyonunda da bir ya da iki adet sürgülü kapıya yer veriliyor.

Dokker ismi, taşıma kapasitesi ve modüler iç mekana işaret eden ‘Dockworker’ kelimesinden geliyor. Teknik detayları henüz açıklanmayan, ancak motor gamının, Renault imzalı mevcut Dacia motorlarından oluşacağı tahmin edilen Dokker, Haziran ayı bitmeden Fas pazarına sunulmuş olacak. Dacia’nın yeni ticarisi daha sonra farklı pazarlara da giriş yapacak. Kaynak: Ajansotomobil

Leave a Reply

avatar
Erdogan
Guest
Erdogan

dört gözle bekliyoruz filo halinde 100 adet civarında alcağız ancak hala bayilerde yok

mustafa arslan
Guest
mustafa arslan

harika bir görünümü var almayı düşündüğüm bir araç binekmi hafif ticarimi karar veremedim

forrza
Guest
forrza

güzel şık bir araç olmuş.

ems
Guest
ems

çok şık! şu anda dacia logan 7 kişilik mcv modelini kullanıyoruz, 1.5 litrelik dci motorunun performansı ve yakıt ekonomisi harika. aracı neredeyse full yüklemiş ve klima da 4. kademe soğutmada açıkkken yokuş tırmandık banamısın demediğinden beri dacialara bakışım değişmiştir. bu dokker da orjinali kangoo’lardan daha şık ve ucuz ama aynı kalitede diye düşünüyorum…