2013 Volkswagen Amarok Canyon Duyuruldu

2013 Volkswagen Amarok Canyon Duyuruldu

4
SHARE

2013 Volkswagen Amarok Canyon DuyurulduVolkswagen, Hannover’da düzenlenen IAA Ticari Araç Fuarı’nda Amarok Canyon modelinin üretim versiyonunu tanıttı.

Volkswagen Ticari Araç, tüm dünyada büyük ilgi gören pick-up modeli Amarok’un daha geniş, daha yüksek ve daha sportif konsept modeli “Amarok Canyon”u Cenevre Fuarı’nda beğeniye sunmuştu.

Amarok Canyon’un daha mütevazı olan üretim versiyonunda, siyah arka tampon, 17-inç alaşım jantlar, koruma barları, renkli stop lambaları, özel Bakır Turuncu gövde boyası ve tavana monte edilen ışık barı bulunuyor.

Öte yandan, turuncu egzotik rengiyle ilk bakışta dikkatleri üzerinde toplayan Amarok Canyon’un iç tasarımı da dinamizmin ve extreme sporların ruhuyla şekillendirilmiş. Direksiyon simidinden, vites koluna ve emniyet kemerine kadar sportiflik vurgusu unutulmamış. Son yılların popüler extreme sporu, Serbest Stil Kanoculuk (Freestyle Kayaking) temasıyla tasarlanan Amarok Canyon’un ön panelinde, zorlu arazi koşullarında güvenle yol almak için tırmanma ve zemin eğimini gösteren göstergeler yer alıyor.

Kaputun altında görev yapan iki farklı TDI dizel motor seçeneği, 4MOTION dört tekerlekten çekiş sistemi ile en zorlu arazi koşullarını dize getiriyor. Kilitlemeli arka diferansiyel isteğe bağlı olarak sunuluyor.

2013 Amarok Kanyon önümüzdeki yılın başında satışa sunulacak. “Turkeycarblog”

2013 Volkswagen Amarok Canyon Fotoğraf Galerisi

Leave a Reply

avatar
newest oldest most voted
kozlu
Guest
kozlu

Türkiye’ye ne zaman geleceği hakkında bilgisi olan var mı?

ismail
Guest
ismail

orjinali gelirse alırım mevcut amaroklar gibi getirip marok canyon diye yutturmaya çalışırlarsa almam

Yusuffitoz
Guest
Yusuffitoz

acaba türkiyede tam olarak ne zaman satılacak

Yusuffitoz
Guest
Yusuffitoz

acaba türkiyede ne zaman satılacak.