Yeni Aston Martin Vanquish, güçlü performansı, ikonik duruşu, tarzı ve olağanüstü el işçiliğiyle ile Türkiye’de ilk kez İstanbul Autoshow’da sergileniyor.

İngiliz lüks spor otomobil üreticisi Aston Martin’in yeni amiral gemisi, nefes kesici süper GT  “Vanquish” modeli tasarım ve mühendisliğin ulaştığı son nokta olarak model yelpazesinin zirvesinde yer alıyor. Basın ve VIP günü 1 Kasım’da Aston Martin Lagonda Orta Doğu ve Kuzey Afrika Genel Müdürü Neil Slade’in yapacağı kısa bir sunum eşliğinde tanıtılacak olan süper otomobil Vanquish, Borusan Otomotiv tarafından 2013 senesinde satışa sunulacak.

Aston Martin standında sergilenecek en önemli modellerden biri ise Yeni Aston Martin DB9. Yenilenen gövdesiyle yeni DB9, çok daha esnek, akıcı ve saf bir formda vücut buluyor. Otomobilde, Aston Martin’in klasik GT siluetini koruyarak, aerodinamik performansını daha da ileriye taşıyan dokunuşlar dikkat çekiyor. Karşı konulamaz bir cazibeye sahip Yeni Aston Martin DB9, Coupe ve Volante seçenekleri ile sunulacak.

Aston Martin İstanbul, Autoshow İstanbul 2012’de Vantage Serisi’ni de otomobil tutkunları ile buluşturdu. V8 Vantage modelinde yapılan kapsamlı iyileştirmeler ile birlikte güçlenmeye devam eden V8 Vantage Serisi artık daha dinamik ve stil sahibi. 2008’den bu yana gerçekleştirilen en kapsamlı iyileştirme programı çerçevesinde, geliştirilmiş 4.7 litre hacimli V8 motoru ve 420 beygir gücü ile V8 Vantage, bu sene ilk kez V8 Vantage S modelinde görülen bir dizi yenilik ile donatıldı.