2014 Toyota Corolla Gün Işığına Çıktı!

2014 Toyota Corolla Gün Işığına Çıktı!

39
SHARE

2014 Toyota Corolla Gün Işığına Çıktı!Bugün GT85Club ve Vwvortex tarafından internete sızdırılan fotoğrafların 2014 Toyota Corolla’ya ait olduğu öne sürüldü.

2014 Toyota Corolla karşımıza ilk olarak Furia Concept olarak geçtiğimiz aylarda çıkmıştı. Bugün üretimi yapılacak versiyonun ilk fotoğrafları internete sızdırıldı.

Selefiyle karşılaştırıldığında çok daha agresif bir görünüme sahip olan 2014 Toyota Corolla, açılı farlara sahip etkileyici ön yüzü, yeni ince çizgili ön ızgarası ve geniş tekerlek kemerleriyle dikkatleri üzerine çekiyor. Arka bölümde ise yeniden tasarlanan stop lambalarını birleştiren büyük krom şerit güncel Toyota Camry ailesine gönderme yapıyor.

Toyota, yeni nesil Corolla modeliyle (tasarım ve donanım özellikleri açısından) genç müşterilere daha fazla odaklanacağını söylüyor.

2014 Toyota Corolla Sedan’ın Avrupa versiyonu Türkiye’de üretilecek. “Turkeycarblog”

Güncelleme:

Toyota Türkiye A.Ş. CEO’su Orhan Özer, 150 milyon euro yatırımla 2013’ün ikinci yarısından itibaren yeni Corolla modelinin seri üretimini gerçekleştirmeye başlayacaklarını söyledi. Özer, İŞKUR Sakarya İl Müdürlüğü ile 870 kişilik yeni eleman alımı konusunda işbirliği yaptıklarını aktardı. Yeni alımlardan sonra çalışan sayısını 3 bine çıkaracaklarına işaret eden Özer, “Corolla üretiminin başlamasıyla yılı tam kapasiteye yakın üretimle tamamlayacağız” dedi.

Fotoğraf Galerisi

Leave a Reply

avatar
kasım
Guest
kasım

Ön tampon dizaynı rezilliğidışında herşey güzel heleki torpido tasarımı harikulade, hayran kaldım. Diğer araçlar gibi plastik oyuncağa benzemiyor torpidosu.

Ercan Aydın
Guest
Ercan Aydın

Süper olmuş..

Taha Emircan Güler
Guest
Taha Emircan Güler

ARKASI AYNI CITROEN C5E BENZETMİŞLER

vehbi toprak
Guest
vehbi toprak

Aracın ön tamponu sanki kar küreme makinalarını çağrıştırıyor ,arka tarafı da göze hoş gelmiyor.Toyota son yıllardaki tasarımlarıyla sınıfta kalmıştır.Corolla almak istiyorum ama ne halihazırdaki ne de haziranda çıkacak modeli hoşuma gitmiyor.

esen
Guest
esen

arkadaşlar göreceksiniz yeni kasa eski kasayı kiymete getirecek honda 2012 yeni kasa çıktığı gibi eski kasa 2011 den öncekiler tutuldu ve daha çok hareketlilik yaşadı bundada aynı olacak.