Makyajlı 2014 Honda Civic Sedan Avrupa Pazarına Geliyor! (Fotoğraf Galerisi)

Makyajlı 2014 Honda Civic Sedan Avrupa Pazarına Geliyor! (Fotoğraf Galerisi)

3
SHARE

Makyajlı 2014 Honda Civic Sedan Avrupa Pazarına Geliyor!

Honda, geçen yıl son çeyrekte Kuzey Amerika’da gerçekleştirdiği lansmanı takiben Avrupa pazarı için makyajladığı yeni Civic Sedan modelini de gün yüzüne çıkardı.

Tasarım detaylarını Kuzey Amerikalı ikizinden ödünç alan Avrupalı Civic Sedan, krom kapmayla dekore edilen daha büyük bir ön ızgaraya sahip. Öte yandan, arka tamponda ve stop lambalarında önemli güncellemeler yapan Japon üretici makyajlı versiyonda daha alçak difüzör kullanmış. Kabinde klima kontrolleri dışında önemli bir yenilik bulunmuyor.

Makyajli-Honda-Civic-Sedan-2014-Avrupa-pazari-2.jpg

Autoblog’un İspanya kolu tarafından yayınlanan bilgilere göre Avrupa pazarına sunulacak makyajlı Civic Sedan’ın kaputunun altında standart altı-ileri manuel vites kutusu ya da isteğe bağlı sunulan CVT şanzıman ile kombine edilebilen 1.8-litre 140 bhp motor seçeneği görev yapmaya devam edecek.

Not: Teknik özellikler ve donanımlar ülkelere göre farklılık gösterebilir! “Turkeycarblog”

Makyajlı 2014 Honda Civic Sedan (Avrupa Pazarı) Fotoğraf Galerisi

Leave a Reply

avatar
kudret
Guest
kudret

Aracta direkt yolu gormek onemli kabut ve silecek gormemen demek sracin ne kadar ergonomik ve keyifli sürüşe sahip oldugunu gösterir

yiğit
Guest
yiğit

Civic binmemişsin, denememişsin, belli..

Mehmet
Guest
Mehmet

Araçta maaşallah öyle kokpit (göğüs) var ki bırak kaputu silecekleri zor görüyorsun. Ergonomik bir tasarımı yok. Beğenen buyursun alsın güzel araba tamam ama binmeden test sürüşü yapmadan hiç bir aracı almayın.