Mercedes-Benz Türk, müşterilerinin stratejilerini yakından takip ederek beklenti ve taleplerini yerinde dinlemeye, araç ve hizmetlerini detaylı olarak anlatmaya devam ediyor. Yine bu kapsamda şirket, Ankara’da turizm, personel ve öğrenci taşımacılığı yapan hafif ticari araç müşterileri ile organize ettiği bir akşam yemeğinde bir araya geldi.

Sprinter ürün gamına kısa süre önce eklenen yeni 16+1 Servis, 19+1 Okul ve 10+1 Turizm modellerinin yanı sıra Yeni Vito 8+1 Select’in detaylı olarak tanıtıldığı organizasyona Mercedes-Benz Türk Hafif Ticari Araçlar Pazarlama ve Satış Müdürü Tufan Akdeniz, Satış Müdürü Serdar Yaprak, Filo Satış Müdürü Soner Gönültaş, Pazarlama Müdürü Onur Ahi ile Satış Sonrası Hizmetler Müdürü Kerem Akın katıldılar.

Tufan Akdeniz, organizasyon sırasında yaptığı konuşmada turizm, personel ve servis taşımacılığı yapan şirketlerin beklentilerini eksiksiz karşılayan yeni Sprinter’ın farklı versiyonları ve Yeni Vito Select 8+1 ile ilgili detaylı bilgi vererek Mercedes-Benz Türk’ün geniş hafif ticari araç ürün yelpazesi ile taşımacılık sektörüne özel sunduğu hizmetleri aktardı. Ayrıca Mercedes-Benz Türk’ün 2004 yılından bu yana Türkiye’nin dört bir yanında başarılı kız öğrencilere burs verdiği “Her Kızımız Bir Yıldız” adlı kurumsal sosyal sorumluluk projesi ile 2013 yılında başlattığı trafik eğitim projesi “MobileKids” de İstanbullu müşterilere tanıtıldı.

Mercedes-Benz Türk, sektörün ihtiyaçları, müşterilerin talep ve beklentileri doğrultusunda sunduğu hizmetleri çeşitlendirmeye, bu kapsamda araçları üzerinde talep edilen donamım ve   kapsamları uygulayarak müşteri memnuniyetine verdiği önemi göstermeye devam ediyor.