Avrupa pazarında Eylül ayı sonunda satışa çıkacak 2015 Opel Adam Rocks, Türkiye’ye sipariş üzerine getirilecek. Opel’in mini şehirli crossoverı 2015 Adam Rocks bugüne kadar 3 bin adet ön sipariş aldı.

3 kapılı mini crossover 2015 Opel Adam Rocks, 3.7 metrelik boyu, kaslı görünüme sahip katlanabilir kumaş tavanı ve yeni nesil 1.0 litrelik ECOTEC Doğrudan Püskürtmeli Turbo motoru ile dikkat çekiyor.

140 km/s’e kadar hızlarda 5 saniyede açılan Swing Top kumaş tavana sahip 2015 Opel Adam Rocks, açık havada otomobille yolculuk yapmanın keyfini crossover kimliği ile otomobil severlere sunuyor.

Opel Türkiye Genel Müdürü Özcan Keklik “A segmentinde Opel’in tasarım dilini yansıtan ve daha önce yer almadığımız yeni bir segmente Opel markamızı temsil eden Adam’ın satış rakamları Avrupa genelinde pazar payımızı artırmamızda önemli. Büyümemizin sürdürülebilirliği otomobillerimizin satış rakamlarının yanında sipariş adetleri ile kendini gösteriyor. Moda mini segmentinin yıldızı Adam 100 binin üzerinde sipariş adetine ulaşması ve parkur atletlerinden ilham alan tasarıma sahip Adam Rocks’ın 3 bin sipariş adeti yolumuza emin adımlar ile devam ettiğimizin göstergesi” dedi.