Dacia, yeni Stepway versiyonları ile ürün gamını daha da güçlendiriyor. Lodgy Stepway ve Dokker Stepway, crossover araçlardan alınan ilhamla daha kaslı bir görünüme ve güçlü bir kişiliğe kavuştu.

Yeni Lodgy Stepway ve Dokker Stepway

Dacia, Sandero’da yer alan Stepway versiyonunu Lodgy ve Dokker2ı da içine alacak şekilde genişletiyor. Lodgy ve Dokker’ın yeni Stepway versiyonları crossover araçlardan alınan ilhamla daha kaslı bir görünüme ve güçlü bir kişiliğe kavuştu.

Sandero Stepway’in tarzını takip eden bu her iki modelde iddialı ve maceracı stil detayları göze çarpıyor.

Lodgy Stepway ve Dokker Stepway’de iç mekan detayları da ilgi çekiyor. Süsleme ve mavi üst dikişlerle bezenmiş özel döşeme kullanılan Stepway versiyonlarında, göstergeler ve hava çıkış kanalları, orta panelde de bulunan mavi ton ile çevreleniyor.

Lodgy Stepway ve Dokker Stepway çok geniş bir ekipman yelpazesi ile pazara sunuluyor (standart veya opsiyonel olarak): Media Nav multimedya sistemi, klima, hız sınırlayıcı/seyir kontrol sistemi ve geri vites sensoru.

Lodgy Stepway iki benzinli motor seçeneği bulunuyor. Dizel tutkunları için Lodgy Stepway 85bg (Euro 4 ülkeleri), 90bg veya 110bg güç üreten 1.5 dCi motorla sunuluyor.

Dokker Stepway’de ise bir benzinli motor ve üç dizel motor seçeneği mevcut.