Home BMW 2016 BMW 7 Serisi’nin özellikleri detaylandı

2016 BMW 7 Serisi’nin özellikleri detaylandı

5585
1
Back

150. 2016 BMW 7 Serisi

2016-BMW-7-Serisi.jpg

2016 BMW 7 Serisi, en yenilikçi sedan olarak lüks segmentinde konumunu güçlendirmeye hazır.

BMW filosunun amiral gemisi olan model serisi, sportif şıklığı, rafine güç aktarım organı teknolojisini ve lüks konforu eşit oranda barındırıyor. Şimdi ise ürün içeriği bakımından bir adım öne çıkarak liderliğinin altını çizmeye hazırlanıyor.

2016 BMW 7 Serisi’nde kullanılan BMW EfficientLightweight teknolojisi sayesinde otomobilin ağırlığı önceki modellere kıyasla 130 kilograma kadar azaltılmış.

Yeni ve geliştirilmiş motor çeşitleri çıkış ve verimlilik açısından çıtayı yükseltiyor. Sekiz ileri otomatik vites standart donanım ve %25 oranına varan yakıt tasarrufu olanağı sağlıyor.

Yeni tasarlanan, standart olarak takılan Sürüş Deneyimi Kontrolü düğmesi şimdi ADAPTIVE modunu da içeriyor.

Arka aksta otomatik ayarlı havalı süspansiyon ile optimize edilmiş yürüyen aksam sürüş konforunu önemli oranda artırıyor.

BMW EfficientDynamics teknolojisi kullanımına oldukça önem verilmiştir. Benzersiz genel BMW EfficientLightweight teknolojisi paketi, en yeni nesil motorlar, öngörülü işletim stratejisi ve segmentte öncü aerodinamik özellikler sürüş keyfini artırırken yakıt tüketiminde önemli miktarda azalma sağlıyor.

2016 BMW 7 Serisi’nde iDrive işletim sistemiyle Dokunmatik Ekran özeliği sunuluyor. Aynı şekilde otomatik klima kontrol sistemine ait ekran ve kontrol ünitesi de dokunmatik özelliğe sahip.

Back

1
Comments

avatar
1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
newest oldest most voted
berke
Guest
berke

harika olmuş özellikle beyaz renk..!