Home Alfa Romeo 2016 Alfa Romeo Giulia artık resmi!

2016 Alfa Romeo Giulia artık resmi!

9867
0
Back

22. Alfa Romeo Giulia resmen tanıtıldı

2016-Alfa-Romeo-Giulia-Sedan-01.jpg

2015’te kuruluşunun 105. yıl dönümünü kutlayan İtalyan otomobil üreticisi Alfa Romeo, lüks orta sınıfta yer alan yeni temsilcisi Giulia’yı tanıttı.

Markanın ilk resmi kuruluş günü olan 24 Haziran tarihinde ve yenilenen Alfa Romeo Müzesi’nde ilk gösterimi gerçekleştirilen 2016 Alfa Romeo Giulia, yırtıcı tasarımı, yenilenen logosu, arkadan itişli-dört tekerlekten çekişli altyapısı, kusursuz ağırlık dağılımı, aralarında Ferrari teknolojisi taşıyan performanslı motor seçeneğinin de yer aldığı güç üniteleriyle dikkatleri üzerine çekmeyi başardı.

105. yaşını kutlayan İtalyan otomobil üretici Alfa Romeo, resmi kuruluş tarihi olan 24 Haziran’da markanın yeni nesil model atağının en önemli simgelerinden Giulia’yı gün ışığına çıkardı. Markanın geçmiş, bugün ve geleceğini bir araya getiren ve otomobil deneyiminin en parlak örneklerinden biri olacak yeni modelin tanıtmasıyla birlikte, Alfa Romeo’nun her zaman sürprizlerle dolu tarihinde yepyeni bir sayfa daha açılmış oldu.

2016 Alfa Romeo Giulia, 100 yılı aşkın tarihe sahip İtalyan markasının saygın geçmişini yansıtan Alfa Romeo logosunun yeni versiyonunun kullanıldığı ilk model unvanını da taşımasıyla dikkat çekiyor. 2016 yılının Ocak ayında üretimi başlayacak olan 2016 Alfa Romeo Giulia, markayı tanımlayan ve “duyguların mekaniği” mottosunu kazandıran kendine özgü İtalyan tasarımı, son teknoloji yenilikçi motorları, mükemmel 50/50 ağırlık dağılımı, eşsiz teknik çözümleri ve en iyi güç-ağırlık oranı özellikleriyle ön plana çıkıyor.

Back

Comments

avatar